Danışmanlar için nakit akışı tahmini ve senaryo planlama

İş Ortakları
İş Ortakları

Nakit Akışı, müşterilerinize nasıl yardımcı olabilir?

Nakit akışı bir işletmenin en önemli konusudur. Müşterilerinize doğru, gerçek zamanlı tahminler ve nakit pozisyonlarını daha anlaşılır kılan bilgiler vererek risklerden kaçınmalarına yardımcı olun. Nakit Akış’ın mali müşavirler, yönetim danışmanları ve muhasebeciler için özel iş ortaklığı modelimizle nakit akış planlamasında katma değer yaratın ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayın.

Doğru tavsiyelerle müşterilerinizle daha iyi ilişkiler kurun

Kayıtlarla ve Beyannamelerle ilgilenmek, mali tabloları hazırlamak elbette önemli, ancak bunların hepsi geçmişle ilgili. Günümüzde artık işletmeler geleceğe ilişkin doğru tavsiyeler için danışmanlarına daha fazla ihtiyacı var. Müşterilerinize profesyonel ve yerinde tavsiyeler verebilmek için nakit durumlarının doğru, gerçek zamanlı bir görünümünü vererek fark yaratın.

Yaptığınız işin kalitesini ve değerini artırabileceğiniz bir platform sunuyoruz. Müşterilerinizle güvene dayalı ilişkileri daha da geliştirmek için Nakit Akış’ı kullanın.

Proaktif olun ve müşterilerinizle daha iyi ilişkiler kurun
Zamandan tasarruf edin ve daha fazla kar elde edin

Zamandan tasarruf edin ve daha fazla kâr elde edin

Nakit akışı tahminleri oluşturmak ve müşterileriniz için güvenilir “ne olabilir” senaryoları oluşturmak, manuel olarak yapılması gereken zaman alan bir iştir.

Manuel bölümü atlayın. Her tahminde saat tasarrufu yapmak ve müşterilerinize daha uygun fiyatlı bir hizmet olarak tahmin sunmak için Nakit Akış’ı kullanın. Müşterileriniz kendi durumlarının net ve doğru bir görünümünü elde ederler ve siz yeni bir hizmet sunmuş olursunuz ve bunu yaparak para kazanırsınız.

Nakit Akış'ı Hemen Kullanmaya Başlayın

Kalabalıktan sıyrılın

Muhasebecilik zor iştir, Mali müşavirlik ve muhasebe firmalarının büyük bir çoğunluğu danışmanlık hizmetleri sunmak istiyor, ancak yalnızca bir kısmı bunu sunabiliyor. Nakit Akış gibi uygulamaları kullanarak danışmanlık hizmetleri sağlayan mali müşavir ve muhasebecilerin geliri, kullanmayanlara göre çok daha hızlı artırıyor. Bu, ihmal edilmemesi gereken önemli bir konu.

Nakit Akış, anlamlı, erişilebilir nakit akışı öngörüleri sunarak firmanızı rekabette diğer firmaların önüne geçirmenize yardımcı olur.

Kalabalıktan sıyrılın​
Bilgilendirici raporlar sunun

Bilgilendirici raporlar sunun

Herhangi bir müşteri-muhasebeci ilişkisinin en önemli parçası, müşterilere doğru bilgiler ve raporlar sunmaktır..

Nakit Akış, aşağıdakileri içeren PDF veya CSV raporları sağlar:

  • Gelecekteki nakit akış grafikleri ve tabloları
  • Gelir ve gider dağılımı
  • Senaryo karşılaştırması
  • Güncel durum ve gelecek tahmini

Müşterilerinize daha fazla kontrol ve değer verin

Nakit Akış kullanımı o kadar kolaydır ki, müşterilerinizin ondan değer elde etmek için finansal bir uzman olmasına gerek yoktur.

Müşterileriniz, sunduğunuz raporları ne kadar anlaşılması kolay ve bilgi içeriği açısından zengin bulurlarsa işletmelerinin finansal durumlarına daha fazla ilgi gösterirler ve işletmelerinin geleceği hakkında daha fazla kontrol sahibi olup doğru kararlar verebilirler.

Müşterilerinize daha fazla kontrol ve değer verin
1 Müşteri
00,00
her müşteri başına aylık
2-4 Müşteri
00,00
her müşteri başına aylık

Tüm Ortaklık Planları aşağıdakilerini içerir.

10 Lisans
Lisans başına 0000,00₺
00,00
aylık
20 Lisans
Lisans başına 0000,00₺
00,00
aylık
Sınırsız Lisans
00,00
aylık

Muhasebe Mükemmeliyet Ödülleri

En İyi Tahmin, Planlama ve Analiz Aracı – 2017 ve 2019

En İyi FinTech Ürünü veya Hizmeti

Yurtdışı Bulut Ödülleri 2019

Nakit Akışı Tahmin Yazılımı

ICB Luca Ödülleri 2018

Yılın Yükselen Eklentisi

Xerocon 2014